БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1441791 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1441791 AGNETHE

Шифра на артикл: 21858
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 205
Боја на накит Роуз Голд
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22577
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 22064
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 20965
8.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 20246
3.690 МКД