БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM379 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM379 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 21645
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
490 МКД
Количина: 1