БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJM104 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJM104 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 21636
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
1.090 МКД
981 МКД
Заштеда: 109 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 10
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.431 МКД
Заштеда 10%
1.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.251 МКД
Заштеда 10%
1.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
891 МКД
Заштеда 10%
990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1