САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK305 CHAKRA
BROSWAY

BHK305 CHAKRA

Шифра на артикл: 21631
Šifra proizvođača: CHAKRA
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 70
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24978
4.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 24777
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 24560
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 24557
7.390 МКД