БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26465CSS/01 BURREN
POLICE

PJ.26465CSS/01 BURREN

Шифра на артикл: 21603
Šifra proizvođača: BURREN
0 МКД
3.690 МКД
1.845 МКД
Заштеда: 1.845 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Карбонски влакна, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
1.845 МКД
Заштеда 50%
3.690 МКД