БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26321BLSB/01-L NORREBRO
POLICE

PJ.26321BLSB/01-L NORREBRO

Шифра на артикл: 21601
Šifra proizvođača: NORREBRO
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25827
5.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25642
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 25452
3.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 25446
3.990 МКД