БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26469CSS/01 POZAS
POLICE

PJ.26469CSS/01 POZAS

Шифра на артикл: 21600
Šifra proizvođača: POZAS
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Карбонски влакна, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД