БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PJ.26472CSS/01 TAMUL
POLICE

PJ.26472CSS/01 TAMUL

Шифра на артикл: 21598
Šifra proizvođača: TAMUL
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Карбонски влакна, Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Додадено во омилени
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД
Додадено во омилени
1.845 МКД
Заштеда 50%
3.690 МКД