БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PEJGN2008511 Stave
POLICE

PEJGN2008511 Stave

Шифра на артикл: 21595
Šifra proizvođača: Stave
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД