БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATQ06 VALENTINA
MORELLATO

SATQ06 VALENTINA

Шифра на артикл: 21519
Šifra proizvođača: VALENTINA
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara