БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV80 BANDY
SECTOR

SZV80 BANDY

Шифра на артикл: 21509
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25827
4.671 МКД
Заштеда 10%
5.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25642
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 25452
2.961 МКД
Заштеда 10%
3.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 25446
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД