БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SZV78 BANDY
SECTOR

SZV78 BANDY

Шифра на артикл: 21507
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25827
5.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25642
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 25632
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 25607
4.890 МКД