SZV70 BANDY
SECTOR

SZV70 BANDY

Шифра на артикл: 21506
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди
Достапност Рамстор, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27374
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27372
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27373
1.341 МКД
Заштеда 10%
1.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 27368
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД