БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATL12 WOOD
SECTOR

SATL12 WOOD

Шифра на артикл: 21505
Šifra proizvođača: WOOD
0 МКД
2.690 МКД
2.421 МКД
Заштеда: 269 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Дрво, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21504
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД