БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATL10 WOOD
SECTOR

SATL10 WOOD

Шифра на артикл: 21504
Šifra proizvođača: WOOD
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Дрво, Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21505
2.690 МКД