БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATL05 WOOD
SECTOR

SATL05 WOOD

Шифра на артикл: 21503
Šifra proizvođača: WOOD
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Дрво, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21502
2.990 МКД