БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATL02 WOOD
SECTOR

SATL02 WOOD

Шифра на артикл: 21502
Šifra proizvođača: WOOD
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Дрво, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Тренди
Достапност East Gate Mall
Trenutno nema komentara