БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAGJ18 MARINE
SECTOR

SAGJ18 MARINE

Шифра на артикл: 21500
Šifra proizvođača: MARINE
0 МКД
1.790 МКД
1.611 МКД
Заштеда: 179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 23047
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23046
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23045
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 23044
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Количина: 1