SAFT55 ENERGY
SECTOR

SAFT55 ENERGY

Шифра на артикл: 21499
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27002
3.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 26996
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26995
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 26994
2.390 МКД