БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAFT54 ENERGY
SECTOR

SAFT54 ENERGY

Шифра на артикл: 21498
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
6.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.890 МКД
Количина: 1