БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAFT51 ENERGY
SECTOR

SAFT51 ENERGY

Шифра на артикл: 21497
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.990 МКД
2.691 МКД
Заштеда: 299 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26376
4.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 26375
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26374
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26178
6.590 МКД