БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00330400 FB Family 033
JUST CAVALLI

JCFB00330400 FB Family 033

Шифра на артикл: 21440
Šifra proizvođača: FB Family 033
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22486
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 22367
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21435
1.690 МКД