БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCFB00290400 FB Family 029
JUST CAVALLI

JCFB00290400 FB Family 029

Шифра на артикл: 21435
Šifra proizvođača: FB Family 029
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22367
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 21440
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 21326
3.190 МКД