БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00840200 Just Pantera
JUST CAVALLI

JCBH00840200 Just Pantera

Шифра на артикл: 21427
Šifra proizvođača: Just Pantera
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Брош 22503
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Брош 22502
2.994 МКД
Заштеда 40%
4.990 МКД
Додадено во омилени
Брош 22484
2.274 МКД
Заштеда 40%
3.790 МКД