БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBH00840100 Just Pantera
JUST CAVALLI

JCBH00840100 Just Pantera

Шифра на артикл: 21426
Šifra proizvođača: Just Pantera
0 МКД
2.490 МКД
1.494 МКД
Заштеда: 996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Брош
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 40
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Брош 22504
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22503
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22502
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Брош 22484
3.411 МКД
Заштеда 10%
3.790 МКД
Количина: 1