БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00850208 JC Quaint
JUST CAVALLI

JCRG00850208 JC Quaint

Шифра на артикл: 21425
Šifra proizvođača: JC Quaint
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22491
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22489
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22481
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22479
2.871 МКД
Заштеда 10%
3.190 МКД
Количина: 1