БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00850207 JC Quaint
JUST CAVALLI

JCRG00850207 JC Quaint

Шифра на артикл: 21424
Šifra proizvođača: JC Quaint
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 24402
3.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24284
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24283
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 23817
9.390 МКД