JCRG00770308 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCRG00770308 Logo Glam

Шифра на артикл: 21421
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28856
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28857
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 27921
3.954 МКД
Заштеда 40%
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26315
2.795 МКД
Заштеда 50%
5.590 МКД