БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00770207 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCRG00770207 Logo Glam

Шифра на артикл: 21418
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 25909
5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25846
10.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25836
3.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25866
4.490 МКД