БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00770108 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCRG00770108 Logo Glam

Шифра на артикл: 21417
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 21787
1.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21422
2.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21333
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 21083
3.190 МКД