БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCRG00770107 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCRG00770107 Logo Glam

Шифра на артикл: 21416
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22490
2.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22488
2.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22480
2.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22478
2.590 МКД