БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00800100 Linea moda
JUST CAVALLI

JCER00800100 Linea moda

Шифра на артикл: 21414
Šifra proizvođača: Linea moda
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 12
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26303
5.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26297
6.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26282
4.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26173
4.390 МКД