САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCER00770100 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCER00770100 Logo Glam

Шифра на артикл: 21411
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 13.5
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24979
3.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24982
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24984
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 24772
3.490 МКД