БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00780500 Preziosa
JUST CAVALLI

JCBR00780500 Preziosa

Шифра на артикл: 21410
Šifra proizvođača: Preziosa
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22624
1.890 МКД
Количина: 1