JCNL00770500 Logo Glam
JUST CAVALLI

JCNL00770500 Logo Glam

Шифра на артикл: 21405
Šifra proizvođača: Logo Glam
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД
Додадено во омилени
5.690 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД