БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1435040 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1435040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 21330
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Сина, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Trenutno nema komentara