БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1433040 KARIANA
SKAGEN

SKJ1433040 KARIANA

Шифра на артикл: 21328
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
3.190 МКД
2.871 МКД
Заштеда: 319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Големина на куќиште на часовник (mm) 42
Боја на накит Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22994
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22993
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22992
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 22991
981 МКД
Заштеда 10%
1.090 МКД
Количина: 1