БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1427998 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1427998 AGNETHE

Шифра на артикл: 21324
Šifra proizvođača: AGNETHE
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Бела, Златна
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22072
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22071
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22066
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22059
3.790 МКД