БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1426998 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1426998 AGNETHE

Шифра на артикл: 21323
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.790 МКД
3.411 МКД
Заштеда: 379 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 17
Боја на накит Бела, Златна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, East Gate Mall, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara