JF03686040 VINTAGE CASUAL
FOSSIL

JF03686040 VINTAGE CASUAL

Шифра на артикл: 21320
Šifra proizvođača: VINTAGE CASUAL
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сребрена, Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28869
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28669
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28655
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28660
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД