БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03660040 CLASSICS
JF03660040 CLASSICS
JF03660040 CLASSICS
JF03660040 CLASSICS
FOSSIL

JF03660040 CLASSICS

Шифра на артикл: 21319
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Бела, Сребрена
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Тетово Центар, Гостивар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.490 МКД
Количина: 1