БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03648791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03648791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 21315
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.390 МКД
Додадено во омилени
3.890 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД