БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03646791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03646791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 21313
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 9
Должина на накит (mm) 9
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS21
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21836
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21090
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 20033
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 18009
1.990 МКД