БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2757060 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2757060 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 21305
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сива, Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21597
3.690 МКД
Количина: 1