2780496 ORB
TOMMY HILFIGER

2780496 ORB

Шифра на артикл: 21232
Šifra proizvođača: ORB
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Сребрена
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29772
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29786
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29611
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29612
2.390 МКД