UBN70048 LOVEGUESS
GUESS

UBN70048 LOVEGUESS

Шифра на артикл: 21186
Šifra proizvođača: LOVEGUESS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД