UBE70104 GUESS IS FOR LOVERS
GUESS

UBE70104 GUESS IS FOR LOVERS

Шифра на артикл: 21179
Šifra proizvođača: GUESS IS FOR LOVERS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29605
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29587
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29495
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29411
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД