БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBE20107 FRINGES
GUESS

UBE20107 FRINGES

Шифра на артикл: 21176
Šifra proizvođača: FRINGES
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21784
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21779
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21182
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 21180
2.390 МКД