БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2698221 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2698221 FASHION

Шифра на артикл: 21100
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Остави коментар

Trenutno nema komentara