БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03635040 MENS DRESS
FOSSIL

JF03635040 MENS DRESS

Шифра на артикл: 21099
Šifra proizvođača: MENS DRESS
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 700
Боја на накит Сребрена, Црна
Сезона SS21
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
8.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1